OFERTA INDYWIDUALNA

PROJEKT-MONTAŻ-SERWIS

MONITORING CCTV

technologia IP, HDCVI, TurboHD, AHD

W dzisiejszych czasach monitoring stał się już standardem w wielu firmach i domach prywatnych.

Wymagamy od monitoringu możliwości dostępu z każdego miejsca, np. przez smartfon/tablet, który przecież zawsze mamy przy sobie. Współczesna technologia na to pozwala, co więcej, pozwala na osiągnięcie jakości obrazu w rozdzielczości 4K i większej!

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzamy zawsze w lokalu docelowym. Doradzimy jaki sprzęt będzie optymalny dla Państwa, oraz przedstawimy symulację wszystkich kosztów.

Zawsze instalujemy markowy sprzęt, a jednocześnie przystępny cenowo. Takie rozwiązania gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę, oraz, co jest bardzo ważne, z długoletnim wsparciem ze strony producenta!

SYSTEMY ALARMOWE

z elementami automatyki

Systemy alarmowe, coraz częściej stanowią standardowe wyposażenie prywatnych domów i posesji.

Instalacje alarmowe, bardzo często rozbudowuje się o dodatkowe urządzenia, umożliwiające wykrywanie m.in.:

  • obecności dymu
  • obecności czadu
  • wycieków wody lub zalania

Ponadto, w ostatnich latach bardzo pożądana stała się integracja systemów alarmowych z elementami wykonawczymi takimi jak:

  • automatyka wjazdowa (bramy wjazdowe/garażowe)
  • automatyka rolet
  • oświetlenie

Sterowanie i obsługa systemu może odbywać się lokalnie lub zdalnie np. za pośrednictwem telefonu/tabletu.

Projekt i dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzany u Państwa przez wykwalifikowanych techników, którzy podpowiedzą jakie zastosować rozwiązania. Doradzimy jaki typ instalacji sprawdzi się najlepiej i będzie najbardziej optymalny a zarazem elastyczny do ew. przyszłej rozbudowy.

 

 

INSTALACJE ANTENOWE

TV-SAT, DVB-T2, DAB

  • Montaż instalacji do odbioru telewizji cyfrowej TV-SAT oraz naziemnej DVB-T2
  • Modernizacja istniejących instalacji do odbioru telewizji cyfrowej TV-SAT oraz DVB-T2
  • Posługujemy się profesjonalnym sprzętem pomiarowym
  • Instalujemy sprzęt najwyższej jakości

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzany jest u Państwa przez wykwalifikowanych techników, którzy doradzą jakie zastosować rozwiązania. Doradzimy jaki typ instalacji u Państwa sprawdzi się najlepiej i będzie optymalny pod kątem ceny i jakości.

 

     

DOMOFONY I VIDEOFONY

Systemy domofonowe, coraz częściej stanowią standardowe wyposażenie prywatnych domów i posesji. W ostatnich latach bardzo pożądane stały się domofony/videofony wyposażone w kamerę i duży ekran dotykowy znajdujący się wewnątrz budynku. Technologia ta zapewnia wygodny i wyraźny podgląd kto nas odwiedza lub kto stoi przed naszą furtką, jest to też ważny element bezpieczeństwa. Podgląd możemy miec również na telefonie z każdego miejsca i sterować zamkiem/ryglem nie przebywając w domu.

Instalacje domofonowe/videofonowe mogą pracować w technologii IP lub na osobnej infrastrukturze cyfrowej lub analogowej.

Projekt i dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzany u Państwa na miejscu przez wykwalifikowanych techników, którzy podpowiedzą jakie zastosować rozwiązania. Doradzimy jaki typ instalacji i typ sprzętu sprawdzi się najlepiej i będzie najbardziej optymalny a zarazem elastyczny do ew. przyszłej rozbudowy.

 

 

Formularz kontaktowy

4 + 6 =